Srpen 2007

,,4 you´´dík že jste navštívili můj blog☻

19. srpna 2007 v 18:46 | Mišulda

Tady jsem něco udělala pro vás!!!!

,,Mám vás micinki ráda´´

Tady máte medaili za to,že jste navštívili můj blog!!!

Taky jsem vám upekla dort!!!!

,,4 you´´ ♥ ☻

,, Přáníčko pro vás !!!! ´´

Opravdu moc děkuju že jste navštívili můj bloček☻.

Jen tak dál ☻ ☻ ☻


Lily Alen - video

19. srpna 2007 v 18:16 | Mišulda |  ♥celebritky♥

Zákazy!!!!

19. srpna 2007 v 18:12 | Mišulda |  kluci & love♥♥

Moje jmenovky

19. srpna 2007 v 18:04 | Mišulda

Moje jména :

Jestli chcete tak napište do komentářů jestli chcete udělat taky takovou jmenovku.A napište tam taky jaký obrázek např:tento pes nad článkem a co tam chcete mít napsané!!

Kde bydlíš?

19. srpna 2007 v 12:00 | Mišulda
Kde bydlíš?

Tlapky

19. srpna 2007 v 8:55 | Mišulda |  ♥picty♥


Něco o punku

16. srpna 2007 v 9:43 | Mišulda
Ačkoliv je s punkem spojována hlavně Anglie,tak punk vznikl v americe. Původně se jmenoval Street-rock a v anglii dostal pojmenování Punk. V 70. letech nastoupila v británii první vlna punku. Punk se stal tím nejtvrdším,co jste mohli na hudební scéně slyšet. Hudba není nikterak složitá,zato je velmi rytmická a texty úderné. Punk byl forma protestu,jeho texty vystupují proti režimu a volají po anarchii. Punk není mrtev,nevytlačil ho ani metal,který svým nástupem vyvolal roztřky mezi punkáči a metalisty. Ovšem poslední dobou hodně punkových skupin zaniká. Skvělým příkladem jsou Offspring.

Animace zvířátek

16. srpna 2007 v 9:23 | Mišulda

Lvi

Tygři

Leopardi,levhardi a gepardi

Koníci


Pussy Cat Dolls - něco o PCD

14. srpna 2007 v 20:29 | Mišulda |  životopisy osobností
Pussycat Dolls
Datum založení: 2000 O skupině: Taneční skupinu Pussycat Dolls tvoří šest členů (členek),jejich nejvetší hity jsou Don´t Cha , Stickwitu nebo Beep. Na každý koncert si každá navrhne oblečení, to se pak doplňí znakem jejich skupiny a jménem jich samotných.

Nicole Scherzinger

Zpěvačka

Datum narození: 29.06.1978 Místo narození: Honolulu, Havajské ostrovy, USA Znamení: Rak
Životopis: Exotická Nicole Scherzinger se narodila 29.června v Honolulu s Hawaisko-Rusko-Filipinským původem. Její velká Hawaiská rodina měla svůj vlastní pořad, kde byla její matka hlavní tanečnicí. Stěhovali se do Louisville když jí bylo 6. "Bylo to pro mě těžké, nevypadala jsem jako ostatní děti, byla jsem ošklivé kačátko".

Ale Nicole vždy věděla, že právě ona se má stát zpěvačkou. Navštěvovala během střední a vysoké školy uměleckou školu. Její první profesionální vystoupení bylo v divadle herců Louisville. Ve státní univerzitě v Daytonu se specializovala na divadlo a tanec, hrála hlavní roli v každé hudební představení. Tři roky později zkusila i místní modeling. V té době, rocková skupina Days Of The New hledala zpěvačku.

Nicole nahrála se skupinou několik písniček a pak se vrátila ke škole. Ale producent Scott její písničky slyšel a zavolal jí, později vydala s ním druhé album. Když se jí zeptal jestli by neopustila školu a šla s nimi na jejich vlastní koncert, odpověď byla "ano".Nicméně po koncertě se vrátila domů ke práci, začala psát vlastní hudbu. Připojila se ke konkursu Popstars a pak vznikla dívčí skupina Eden's Crush, která vyplývala z Popstars. Skupina také cestovala s N*sync a Jessicou Simpson.

Přesto říká: "Bylo těžké být spolu když jsme to ani nechtěli".Teď když už bylo po všem, skupina se rozpadla, bydlí v L.A. Vrátila se k solové dráze. Také vysadila úřadující role, v Chasing Papi jako slečna Rico, v My Wife and Kids jako modelka. O The Pussycat Dolls se dozvěděla díky své spolubydlící. Zpívala před manažerem a stala z ní vedoucí zpěvačka skupiny. Nicole je jedinou členkou, která píše písně pro skupinu. Ve skupině The Pussycat Dolls vystupuje jako Nicole Kea.
*********************************************

Carmit Bachar

zpěvačka

Datum narození: 04.09.1974 Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA Znamení: Panna
Životopis: Carmit Bachar je členkou dívčí skupiny The PussyCat Dolls. Carmit založila neziskovou organizaci (Smile with me) pro děti,které trpí rozštěpem rtu.Sama ho má,ale je k nepoznání.Vystupovala v klipu,v reklamách a vedlejších rolích ve filmech.
*********************************************

Melody Thornton

zpěvačka
Datum narození: 28.09.1984 Místo narození: Phoenix, Arizona, USA Znamení: Váhy
Životopis: Melody Thornton je členkou skupiny The Pussycat Dolls. Po Nicole Scherzinger je druhou nejvýznamnější zpěvačkou této dívčí skupiny. Melody má užasný hlasový rozsah po své mexické babičce ,která byla zpěvačka a její afroamerický dětdeček byl bluesový kytarista.Ještě před Pussycat Dolls doprovázela řadu zpěváků a zpěvaček.

Než se Pussycat Dolls proslavili doprovázeli Christinu Aguileru v Mtv Diary kde je poprvé Melody oběvila.Jejich vystoupení se jí natolik líbylo ,že si ho nahrála a přehrávala pořád dokola.Až jednou se Melody dozvěděla že PCD shání členy neváhala ani minutu a vydala se na konkurz.
******************************************

Jessica Sutta

Zpěvačka

Datum narození: 15.05.1982 Místo narození: Miami, Florida, USA Znamení: Býk
Životopis: Jessica Sutta se už od čtrnácti věnuje tanci. Chodila do taneční školy, kde ji uchvátil balet a začala se mu věnovat, ale pozranění se soustředila na divadlo. Až po několika měsících se opět vrátila k tanci. Jessica je členkou dívčí skupiny The Pussycat Dolls.
*****************************************

Ashley Roberts

tanečnice, zpěvačka, modelka
Datum narození: 14.09.1981 Místo narození: Phoenix Znamení: Panna
Životopis: Už od tří let se věnuje tanci a od desíti let zpěvu. Její táta byl bubeník a dealer aut, mamka je instruktorka pilates. Před 4 roky se přestěhovala do Los Angeles, kde studovala moderní tanec. Ashley je také profesionální modelka, předváděla na módních molech společně s Rihannou a Kate Moss. Objevila se v reklamách, a nejvíce se proslavla, když se stala členkou The Pussycat Dolls.
******************************************

Kimberly Wyatt

Zpěvačka

Datum narození: 04.02.1982 Místo narození: Warrensburg, Missouri, USA Znamení: Vodnář
Životopis: Kimberly Wyatt tancovala od sedmi let, od 14 si tak přivydělávala na studia. V sedmnácti dostudovala a odletěla do Las Vegas, kde chodila na konkursy. Tancovala na zaoceánských parnících i v kasínech: Potom se přestěhovala do L.A a objevila se v klipu Nicka Lacheye, kde si jí všiml Robin... Kimberly je členkou dívčí skupiny The Pussycat Dolls.

Justin Timberlake - životopis

14. srpna 2007 v 20:24 | Mišulda |  životopisy osobností
Justin Timberlake
JUSTIN TIMBERLAKE
znamení: vodnář
dat. naroz.:31.1.1981
místo naroz.:Memphis,Tennessee
životopis:
Justin se narodil a vyrůstal v Memphis v Tennessee. Od malička se mu zalíbilo zpívání a tancování. Svou první soutěž "Dance Like New Kids On The Block", vyhrál jako malé dítě. Poprvé se v televizi objevil v jedenácti letech v show pro mladé talenty "Star Search", kde zpíval country music.Obrovský zlom ve své kariéře přišel v roce 1992, když mu byla nabídnuta šance pravidelně vystupovat v Disneyově "Mickey Mouse Club". Po dvou letech vystupováni dokázal jako umělec velmi dobře zapůsobit. V pořadu se potkal s budoucím spolupracovníkem z *NSync Joshua Scottem Chasezem a popovými princeznami Christinou Aguilerou a Britney Spears.Po ukončení vystupování v Mickey Mouse Clubu se po naléhání Chrise Kirkpatricka připojil k nové chlapecké skupině. Společně tedy s Kirkpatrickem, Chasezem, Joey Fatonem a Lance Bassem vytvořili skupinu *NSync. Po značných úspěších v zahraničí se koncem devadesátých let podařilo *NSync prorazit i v amerických hitparádách s veleúspěšným albem "Strings Attached and Celebrity".V přímém souboji s Backstreet Boys byl *NSync mnohem více dynamickou skupinou mladých zpěváků.
Což skupině pomohlo dosáhnout neobyčejných úspěchů v prodeji nosičů a mnoha ocenění. Přestože byl Justin nejmladším členem skupiny stal se nejvýraznější a brzy vůdčí osobností, která měla obzvláštní nadání na zpěv a tanec.K obrovskému růstu jeho popularity mu velmi pomohl románek s mladou popovou královnou Britney Spears. V jednu dobu se pár objevoval ve všech světových médií a byl nazýván královským párem popu. Ačkoliv jejich vztah dlouho nevydržel, popularita obou se díky jejich vztahu drží dodnes.V současné době se Justin rozhodl pro sólovou kariéru, je připraven získat nové fanoušky s jeho prvním sólovým albem "Justified". Justin má také vlastní organizaci "Justin Timberlake Foundation" pro podporu výuky hudby na školách.

Hillary Duff něco o ní

14. srpna 2007 v 20:22 | Mišulda |  životopisy osobností
Už když začala malá Hil v pěti letech chodit do baletu, patřila mezi ty nejlepší. Po dvou letech se dokonce dostala do známého tanečního představení The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Dospíváním však zjistila, že ji balet už tolik nebaví a že by si ráda splnila sen o hvězdné herecké kariéře. Po několika televizních reklamách se jí podařilo v roce 1998 v jedenácti letech vyhrát konkurz na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který jí vynesl ke hvězdám.Následovaly jen menší role v seriálu Chicago Hope a ve filmechThe Soul Collector, Human Nature, True Women.
Zlom nastal v roce 2001, kdy opět zvítězila v konkurzu - tentokrát na TV seriál Lizzie McGuire. Zahrála si tam plachou blondýnku, která prožívá každodenní starosti teenagerů. V Americe zaznamenal seriál velkou sledovanost a všichni si sympatickou a usměvavou Hil zamilovali. V několika dílech si i zazpívala, a tak se rozhodla, že bude i zpěvačkou.

V roce 2002 se na trhu objevilo její první album Santa Claus Lane a později i soundrack k seriálu Lizzie McGuire. Ovšem ani své druhé povolání nezanedbala a v hlavní roli se objevila ve filmu Cadet Kelly.


Rok 2003 byl pro patnáctiletou dívenku podařený, ale zároveň i velmi nabitý. Za zmínku stojí třisnímky a úspěšné album. Nejprve si zahrála s Frankiem Munizem v Agentu Cody Banksovi a posléze se rozhodla skoncovat po dvou letech se seriálovou postavou Lizzie. "Všechnyze štábu jsem si zamilovala a byli pro mě jako druhá rodina, ale nadešel čas, abych dělalajiné věci " dodala k tomu Hilary. Tím podnítila produkci k natočení celovečerního filmu The Lizzie McGuire Movie
(Italské prázdniny). Dokonce za něj získala cenu za nejlepší teenagerskou roli roku a nadobro tak skončila s jednou epizodou. Ve třetím snímku, jehož se zúčastnila, si zahrála jedno z dvanácti dětí ve skvělé komedii Cheaper by the dozen (Dvanáct do tuctu). A v závěru roku jí ještě vyšla druhá, ale mnohem zdařilejší deska "Metamorphosis". "Album jsme nazvali Přeměny, protože je o změnách, které každý prožívá," vysvětluje a dodává: "Metamorphosis obsahuje všechny styly, které mám ráda. A myslím, že každý si tam najde ten svůj!" Alb se nakonec prodalo už skoro milion kusů a debutová píseň So Yesterday se stala okamžitě hitem skoro na celém světě.


A právě za tuto píseň se jí podařilo následujícího roku vyhrát cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards. Pak se však znovu začala naplno věnovat herectví a natočila dva úžasné filmy - Raise Your Voice (Nikdy to nevzdávej!) a A Cinderella Story (Moderní Popelka), kde zazářila po boku herce Chada Michaela Murraye. Navrch ještě vydala třetí album nazvané Hilary Duff.

Tím ovšem Hilaryina pěvecká ani herecká kariéra zdaleka nekončí, naopak producenti a režiséři se doslova perou a předhání, aby ji obsadili právě ve svém filmu...

Něco o Beyoncé

14. srpna 2007 v 20:19 | Mišulda |  životopisy osobností
Beyoncé
Datum narození:04.09.1981
Místo narození:Houston, Texas, USA
Znamení: Panna
Beyoncé Knowles začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Její sestřenice Kelly Rowland se k nim brzy přidala. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé a zákonný opatrovník Kelly se stal jejich manažerem.

Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, až se oficiálně v roce 1995 rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu pro hledání nových talentů "Star Search" (Hledání hvězd). Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records.
Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997. Stejný rok přišlo na svět první album a jmenovalo se Destiny's Child. Album mělo obrovský úspěch v Evropě a proto zde skupina uskutečnila velké turné. Jestliže se o prvním albu dalo říct, že bylo poměrně úspěšné, tak o druhém se muselo říct, že bylo obrovským trhákem. Album "The Writing's On the Wall" (1999) se stalo 8x platinové v USA, získalo 2 nominace na Grammy a celosvětově se ho prodalo více než 10 miliónů. Z alba se použily písničky pro soundtracky k filmům Proč se blázni zamilují "Why Do Fools Fall In Love?" a Romeo musí zemřít "Romeo Must Die".

Přestože se skupina zdála jako dokonalá, která nemá žádné problémy, opak byl pravdou. V březnu 2000 členky LeToya Luckett a LaTavia Roberson oznámily, že opouštějí skupinu. Později se ukázalo, že obě členky byly nespokojeny s manažerem Matthewem Knowlesem. Přesto se skupina snažila zachovat celistvost a proto tyto dvě členky byly nahrazeny Michelle Williamsovou a Farrah Franklinovou.

Právě, když se zdálo, že Destiny's Child má své problémy za sebou, tak Farrah Franklinová po 5 měsících skupinu opustila. Nakonec teda skupina zůstala ve třech a dokončila své třetí album Survivor (2001). Úspěch tohoto alba byl vyrovnaný s předchozím a stalo se celosvětově multi-platinové.

AvRiL LaViGnE - životopis

14. srpna 2007 v 20:14 | Mišulda |  životopisy osobností
Možná žádná, ale rozhodně ne obyčejná - to je Avril Ramona Lavigne, zpěvačka, textařka, osobnost a rebelka, která se narodila 27. 9. 1984. Pulsující tóny, dynamický duch, to je skutečné WILD CHILD aneb přezdívka z dětství se Avril opravdu drží a že jí sedí, co? Av byla vždy plná energie a nikdy ji nebavilo jen nečinně posedávat ve školní lavici, chtěla být ve středu pozornosti. Vyrůstala v městečku Napanee, které leží v Kanadě a než se Avril proslavila, znal je jistě jen málokdo. Nejdůležitějšími lidmi v jejím životě jsou táta John, máma Judy, brácha Matt a sestra Michelle. Napanee je sice velmi malé městečko, ale vyrostl tu obrovský hudební talent, no, možná že její talent předčí její osobnost, ale na tom nezáleží. Av jako malá zpívala v kostelním sboru a hrála country hudbu na několika festivalech. V deseti pak dostala první kytaru a ve dvanácti napsala svou první píseň, což lze jistě považovat za zlomovou situaci. Začala to zkoušet v hudebních soutěžích a několikrát uspěla, na jednom pódiu si zazpívala s Shaniou Twain.
V 16 letech se rozhodla odstěhovat do New Yorku a zkusit tu štěstí. A hle, objevil se hledač talentů "L.A" Reid a smlouva s Arista records byla na stole. Avril tedy začala na debutu pracovat. Sedla si s milovanou kytarou a psala a psala. "Kytara je jako můj terapeut," říká. Lidí kolem ní bylo spousta a všichni velmi talentovaní, ale Av z natočených písní neměla ten správný pocit a tak jí řekli, že seženou dobré lidi, kteří jí napíší skvělé texty. A tohle Av opravdu napružilo, vždyť chtěla dělat svoji hudbu a tu si pak podle sebe prezentovat.
Proto odjela do Los Angeles, tady potkala Clifa Magnessa a řekla si: "Super, našla jsem toho správnýho člověka!" Clif měl pro Avril pochopení a do ničeho ji netlačil, chtěl, aby byla sama sebou. Uzavřela zde tedy smlouvu a natočila první album Let go! a to v roce 2002. Tohle album se stalo sakra úspěšným. Celý svět teď znal Avril Lavigne, Napanee i to jak je život So, Complicated!
Zůstala pevně nohama na zemi. Večírky, novináři, rádia, koncerty ani peníze, nic jí nezměnilo, a protože byla stále žádanou, natočila v roce 2004 svoji zatím poslední desku Under my skin. A ta je ještě lepší, rockovější a oduševnělejší.
Takže ji teď propaguje v rámci Bonez tour, už skoro rok. Doprovází ji přitom bandy týpků: Matt-bubny, Devin-kytara, Craig-kytara a Charlie-basa a spolu rockují po celém světě. Její hudba jde z jejího srdce, žije hudbou a bez ní by to nestálo za nic. Chce být za každou cenu sama sebou a nikdy se nenechá navést do něčeho, co jí nesedí a to je to, co na ní všichni obdivujeme! Avril Lavigne je totiž skutečná a ještě zdaleka neřekla své poslední slovo. Takže hodně štěstí v budoucnu!!!

Něco o pejscích

14. srpna 2007 v 14:28 | Mišulda

Tak tohle si přečtěte!

10 nej. psů

Měl by hlídat, nebo se hlavně mazlit? Měl by umět žít venku, nebo s vámi v posteli?

To jsou pro většinu z nás otázky, jenž rozhodují o volbě pejska, který obohatí naši rodinu. Blesk seřadil rasy psů podle jejich oblíbenosti - tedy počtu štěňat s "papíry", která se prodala za loňský rok.
Německý ovčák
Jaký je: věrný, neohrožený, ovladatelný a neúplatný. Je rozhodně odvážný a tvrdý, když to je zapotřebí. Ochrání vás i majetek. Je skvělý jako služební pes pro policisty a ochranku.
Hodí se: pro aktivní lidi, kteří mu dopřejí dost pohybu. Je také vhodný i na hlídání, doprovod a ochra nu nebo speciální práce, kde je využit jeho skvělý čich - např. vyhledávání lidí v lavinových závalech.
Kolik se jich prodalo: 4000 štěňat
Jezevčík
Jaký je: svérázný, sebevědomý, chytrý a vynalézavý, zvláště pokud jde o jeho vlastní blaho. Je přizpůsobivý. Nesnáší dril a tvrdý výcvik. Je nadán pro lov. Miluje pohodlí.
Hodí se: jako společník pro lidi, kteří berou psa jako člena rodiny a tolerují mu, že si občas postaví hlavu.
Kolik se jich prodalo: 2500 štěňat
"Jorkšír"
Jaký je: zcela oddaný svému majiteli, hravý, společenský. Vrozené má většinou i pevné zdraví a temperament. Snáší i další psy nebo děti.
Hodí se: do rodiny s dětmi jako společník a kamarád k lumpárnám. Počítat musíte s tím, že jeho srst vyžaduje pravidelnou péči.
Kolik se jich prodalo: 1600 štěňat
Labrador
Jaký je: oddaný společník, aktivní a velmi učenlivý, miluje vodu a je připraven stále se učit a zdokonalovat, pokud ho správně motivujete.
Hodí se: inteligentní, čilý, bystrý, poslušný a oddaný pes. Má laskavou povahu, bez stopy agresivity nebo nevhodné bázlivosti.
Kolik se jich prodalo: 1300 štěňat
Zlatý retrívr
Jaký je: poslušný a inteligentní, od přírody velmi pracovitý. Je laskavý, přátelský, důvěřivý, sebejistý, citlivý, ostražitý a snadno cvičitelný.
Hodí se: díky téměř nevyčerpatelné trpělivosti je skvělý do rodiny k dětem. Hodí se i pro terapie v případě postižených - ať tělesně či jinak.
Kolik se jich prodalo: 900 štěňat
Knírač malý
Jaký je: chytrý, společenský pes, s láskou k dětem. Není rozhodně agresivní. Pozor - velmi často štěká, což vadí, je-li chován v bytě.
Hodí se: ideálně k rodinnému domku - právě tam nevadí jeho reakce na každý zvuk či pohyb - štěkání. Skvělý je jako společník pro děti.
Kolik se jich prodalo: 700 štěňat
Čivava
Jaká je: rychlá, velmi odvážná, živá a pohotová. Má vlastní hlavu a pokud ji někdo naštve, neodradí ji od odvety vůbec nic -natož velikost nepřítele.
Hodí se: spíše k odrostlejším dětem nebo starším lidem - je skvělým přítelem, ale pokud ji podráždíte, klidně vás pokouše. Je to paličák.
Kolik se jich prodalo: 700 štěňat
Německý ohař
Jaký je: vyrovnaný, spolehlivý s dobrým charakterem. Dá se skvěle zvládat, ačkoli je velmi temperamentní. Nebojí se.
Hodí se: spíše se hodí pro aktivního člověka, kterému není zatěžko dopřát mu opravdu hodně každodenního pohybu. Ne ní hlídač, ale je skvělý společník.
Kolik se jich prodalo: 650 štěňat
"Berňák"
Jaký je: chytrý, pracovitý, jemný a pozorný ke svému pánovi. Pokud s ním budete zacházet hrubě, stane se plachým a uzavře se. Proto radíme poradit se.
Hodí se: k rodinnému domu nebo k hospodářství, protože je přátelský ke všemu živému. Pokud ho vychováte, bude i dobrým hlídačem.
Kolik se jich prodalo: 600 štěňat
"Kavalír"
Jaký je: aktivní, zábavný, přítulný a laskavý pes, smělý a absolutně nebojácný. Je živý, přátelský a nevázaný, bez sklonu k nervozitě či agresivitě.
Hodí se: protože není vůbec agresivní a chce se zavděčit, hodí se i pro začínající majitele psů. Dobře se mu daří i v panelákovém bytě.
Kolik se jich prodalo: 580 štěňat

Máš svůj blog?

13. srpna 2007 v 16:02 | Mišulda
Máš svůj blog?

Líbí se vám optické klamy?

13. srpna 2007 v 16:01 | Mišulda
Líbí se vám optické klamy?

O čem máte rádi vtipy?

13. srpna 2007 v 16:01 | Mišulda
O čem máte rádi vtipy?

Který operátor je lepší?

13. srpna 2007 v 16:00 | Mišulda
Který operátor je lepší?

Jaké zvíře je nej.nej.?

13. srpna 2007 v 16:00 | Mišulda
Tady můžete odpovědět jaká zvířeta jsou vaše nej.!!

Ema Watson - životopis

13. srpna 2007 v 15:41 | Mišulda |  životopisy osobností

Emma Watson

Herečka
Datum narození: 15.04.1990
Místo narození: Oxford, Anglie
Znamení: Beran
Životopis:
Emma Watsonová sbírala herecké zkušenosti v různých divadelních představeních už od malička. V sedmi letech vyhrála hlavní cenu ve školní soutěži v recitaci poezie.Se svou filmovou postavou má prý společnou lásku ke kočkám. Emma zbožňuje zvířata, ale kočky nejvíc, doma má dvě jménem Bubbles a Domino. Její nejoblíbenější postavou z knihy je rovněž Hagrid, neboť navzdory tomu, že je to obr, dokáže být velmi citlivý.
Emma Watson počtvrté ztvárňuje lehce knihomolskou, ale velmi vřelou Hermionu Grangerovou, která se ve čtvrtém dílu vrhá i do jiných dobrodružství, než jsou ta, která jsou vepsána v knihách. Její role Hermiony byla sice první příležitostí, kterou ji svět profesionálního herectví nabídl, avšak její přirozený talent byl zřejmý již od raných let.
Její vynikající výkon v roli Hermiony jí po světě zajistil přízeň fanoušků a prestižní cenu AOL Award v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli, kterou získala hned dvakrát. Samozřejmě za Harry Potter a Tajemná komnata a Harry Potter a Vězeň z Azkabanu. Za roli v Harry Potter a vězeň z Azkabanu získala díky čtenářům časopisu Total Film cenu Best New Performer. Emma se v současné době snaží skloubit hereckou kariéru se školními aktivitami.
Baví ji hokej, házená, tenis a atletika. Zajímá se o umění a chlubí se tím, že má ve filmovém ateliéru tu nejbarevnější a nejlépe zkrášlenou skříňku na oblečení. Mezi její oblíbené aktivity také patří navštěvování přátel a rodiny, cestování, tanec (street jazz, hip hop, salsa a také klasické tance, které si mohla vyzkoušet i před kamerou u příležitosti plesu v Harry Potter a Ohnivý pohár) a zpěv.