Listopad 2007

Fergie

15. listopadu 2007 v 14:58 | M!šuldink@

Avril Lavigne

15. listopadu 2007 v 14:56 | M!šuldink@


Nejnovější vtipy

14. listopadu 2007 v 15:08
Malá Markétka luští křižovku. "Tati, jak se řekne hrůza na šest?" "Svatba?"
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Pan Pačes křičí na vrchního: "Pane vrchní, v tom pivu plave moucha!" Odpověď: "Ne neplave, ta je utopená!"
-----------------------------------------------------------------------------------------
Mafián Mario věnoval svému synkovi k třináctým narozeninám opravdovou pistoli, dvaadvacítku lugera. Když chtěl za pár dní pistoli vidět, synek mu místo ní ukazuje hodinky, za které ji vyměnil. A tatínek si ho posadí na klín a naštvaně povídá: "Podívej, Tony, až se jednou oženíš a přijdeš z práce domů a najdeš v posteli své ženy cizího chlapa, co uděláš? Vytáhneš hodinky a zeptáš se ho, do kolika se hodlá zdržet?"
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Přijde Pepík domů a chlubí se: "Maminko, učili jsme se počítat do deseti, a já už umím do stovky!" "To je tím, že jsi chytrý chlapec,"odpoví maminka. Další den: "Maminko, učili jsme se číst, a já už umím i psát!" "To je tím, že jsi skutečně chytrý chlapec," řekne maminka. Další den: "Maminko, dneska jsme se měřili a já jsem největší z celé třídy!" "To bude asi tím, že je ti už 30 let!"
-----------------------------------------------------------------------------------------
"Pepíčku, vyjmenuj druhy masa." pobízí žáka učitelka "Prosím kuřecí, vepřové, hovězí... "Na jedno jsi zapoměl, napovím Ti sko, sko, sko." Pepík vyhrkne "z kočky."
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Další příštěěěěěěěěěěěěěěěSnoooooopy

8. listopadu 2007 v 19:31 .:x Blbinky x:.

Snoopyho má každý rád,je to náš velký kamarád!!

http://www.curewitz.com/WrenSite_DancingSnoopy.jpg


http://www.phapsauy.com/Cartoons/Snoopy/Snoopy-008.jpg

KOcicky

8. listopadu 2007 v 19:25
Čičinky
Kočka domácí patří svým zoologickým zařazením mezi malé šelmy kočkovité. Její tělo je protáhlé, na poměrně nízkých nohou, s krátkým krkem a širokou, poměrně krátkou hlavou, středně dlouhým ocasem (některým hodně huňatým a některým taky méně huňatým:) a krátkou, rovnou a přilehlou srstí. U ušlechtilých plemen koček jsou pak záměrně vyšlechtěny některé odlišné tělesné
tvary a znaky.
Kostra kočky se skládá z kostí lebky, páteře, žeber s kostí hrudní a z kostí končetin.
Lebka kočky je středně dlouhá, s dobře vyvinutou mozkovou součástí a silnými čelistmi. V horní čelisti má kočka 16 a v dolní 14 trvalých zubů. Pravidelný skus je klešťový, tzn., že řezné plochy řezáků spodní čelisti se dotýkají řezných ploch řezáků horní čelisti, jako čelisti kleští. Při posouvání pravidelnosti skusu u šlechtěných plemen koček je povolena tolerance ve skusu řezáků do 2 mm. Je-li vzdálenost řezných ploch řezáků větší než 2 mm a řezáky spodní čelisti jsou před řezáky horní čelisti, označujeme to jako předkus (stičí chrup), a naopak je to podkus (kaří chrup). Oba tyto stavy jsou vadami, které mohou být dědičně podmíněné a v chovu jsou nežádoucí.
Mléčný chrup kočky má 26 zubů. Koťata se rodí bezzubá a mléčné zuby se jim prořezávají ve stáří od 10 do 30 dnů. Výměna mléčného chrupu za chrup trvalý začíná asi ve 3,5 měsíce a končí asi 5,5 měsíce. V tomto období koťata někdy špatně žerou.
Trvalý chrup kočky má 30 zubů. Viz. víše (Lebka kočky).
Páteř tvoří 7 obratlů krčních, 13 hrudních, 7 bederních, kost křížová (3 obratle srostlé) a 20 až 26 obratlů ocasních.U bezocasých plemen koček obratle ocasní chybějí, nebo jsou vyvinuty jen první čtyři.
Prsty kočky jsou vybaveny zatažitelnými drápy. Kočka došlapuje na spodní plochy prstů, které jsou opatřeny pružnými polštářky. Prsty a polštářky jsou v chovatelské terminologii označovány společně jako "tlapka". Drápy si kočky obrušují pravidelným drápáním, především dřevěných předmětů, v přírodě pak stromů.
Kočka je jediným z domácích zvířat, které si člověk nedovedl zcela podmanit. Má ráda volnost, pohyb a lov drobných živočichů. Pohyby ocasu ukazují změny nálady kočky a její vnitřní neklid. Tak například lehké vrtění špičky ocasu signalizuje, že nějaký jev vzbudil její pozornost, nebo svědčí o začínajícím odporu, jestliže se kočka nachází v tísni atd.Snášenlivost kočky s ostatními zvířaty nebo s jinými kočkami závisí na tom, jakým způsobem byla od útlého mládí vychována. Samostatně vychovaná dospělá kočka si velmi špatně zvyká na jinou kočku nebo na další zvíře v bytě, vidí v nich konkurenty v chovatelově přízni.Mateřský pud je u kočky příkladný a láska ke koťatům až příslovečná. V prvním období kojení přijme kočka i cizí koťata nebo i jiná mláďata, o která pečuje stejně jako o svá.Kočičky zkráta zůstanou jedni z nejoblíbenějších domácích zvířátek.